MITSUBISHI MARKA SERVO MOTOR

MITSUBISHI MARKA SERVO MOTOR

Cnc takım tezgahları,ambalaj makinaları,baskı makinaları,plastik enjeksiyon makinaları,tekstil makinaları,robot teknolojileri gibi bir çok yüksek performanslı hareket kontrolü uygulamaları için en çok tercih edilen markalardan biri olan Mitsubishi servo motorların eski,yeni tüm modellerinin tamir bakım ve onarımları yetkin teknik kadromuz ve gelişmiş teknik altyapımız sayesinde hızlı,ekonomik,kaliteli ve garantili bir şekilde  yapılmaktadır.

Mitsubishi marka servo motorların  encoder ,resolver ve muhtelif geri besleme cihazlarının,motor stator sargılarının,sıcaklık kontrol elemanları olan ptc,ntc,kty84 gibi elektriksel ve elektronik ekipmanların test ve ölçümleri ve hassas  bir şekilde firmamızda yapılmaktadır.

Ayrıca servo motorların tüm mekanik problemleri motor ön ve arka kapak rulman yatağı,rotor mili rulman yatağı,mil değişimi gibi tüm mekanik problemleri yetkin teknik personelimizin desteklediği gelişmiş atölye alt yapımız sayesinde kendi bünyemizde çözülmektedir.

Firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefleri doğrultusunda vermiş olduğumuz hizmete olan güvenin göstergesi olarak tamir bakım onarımını yapmış olduğu tüm servo motorlara,  malzeme ve işçilik garantisi vermektedir.

WWW.MAKYAPELEKTRONİK.COM

22 Eylül 2021, Çarşamba
Yazar: MAKYAP ELEKTRONİK A.Ş

YORUMLAR

SİZDE YAZIN

  • Ad Soyad (*)
  • E-Posta (*)
  • Doğrulama Kodu (*)
  • Yorum (*)