Rexroth Marka Servo Motor Tamir - Teknik Servis

Rexroth Marka Servo Motor Tamir - Teknik Servis

Rexroth marka servo motorlar kendi alanında oldukça yüksek performansı olan teknik anlamda verimli motorlardır. Rexroth marka servo motorlar, Cnc tezgahların her bir türünde başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. 
Yatay ve dikey taşlama tezgahları, lazer kesim tezgahları, bolverg uygulamaları, plastik enjeksiyon makineleri, işleme merkezleri talaşlı imalatın her alanında imalat yapan tüm makinelerde haddehane ve tel çekme makinelerinde Rexroth marka motorlar oldukça başarılı uygulama sonuçları vermektedir.
Makyap Elektronik A.Ş. Rexroth marka servo motorların 20 yılı aşkın süredir tüm elektrik ve mekanik bakımlarını yüksek tamir teknolojisi kullanarak garantili ve başarılı bir şekilde yapmaktadır. Rexroth Marka servo motorların rulman değişimleri balans ve salgı çalışmalarını yapabimek için yüksek hassasiyetli ölçümler yapmak gereklidir. Ölçüm sonuçlarına göre rulman seçimleri ve müdahale planı hazırlanmalıdır.
Rexroth marka motorların enkoder tamiri ve montaj hassasiyeti çok önemlidir. Enkoder ayarlarının yapılabilmesi için çok özel elektromekanik aygıtlar ve bunun yanısıra içinde özel programlar içeren teknoloji şartlarına sahip olan Makyap Elektronik A.Ş. Rexroth marka servo motorların tamir ve bakımında yüksek başarı sağlamıştır.
Rexroth marka motorların stator sarımıda dünya standartlarına uyumlu bir şekilde sarılarak sırası ile önce verniklenir devamında fırınlandıktan sonra bağlantıları yapılarak elektrik manyetik alan testine alınır, ondan sonra rotor magnetleri ve manyetik alan güçleri test edilir ve motor toplanır. Sonrasında tüm toplama işi bittikten sonra motor belirgin testlerden geçer ve kullanıma hazır hale gelmiş olur.

16 Mayıs 2022, Pazartesi
Yazar: Makyap Elektronik A.Ş.

YORUMLAR

SİZDE YAZIN

  • Ad Soyad (*)
  • E-Posta (*)
  • Doğrulama Kodu (*)
  • Yorum (*)